online-update - en to cs translation catalogue (101 entries)

en: Scheduled Online Update Enabled
cs: Plánovaný čas Online Updatu povolen

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Daily at %1:%2
cs: Denně v %1:%2

en: Time of Scheduled Online Update
cs: Čas spuštění Online Updatu

en: Only Download Patches
cs: Pouze stáhnout novinky

en: Details
cs: Detaily

en: Cannot fetch remote server list. Only user-defined patch
    sources will be available.
    
    Possible solution:
    Check network connection.
cs: Nelze získat seznam serverů. K dispozici budou pouze
    opravy definované uživatelem.
    
    Možné řešení:
    Překontrolujte připojení.

en: Unable to read server list from disk.
cs: Nelze načíst seznam serverů z disků.

en: Could not write server list to disk.
cs: Nelze zapsat seznam serverů na disk.

en: Error getting servers.
cs: Chyba při získávání serverů.

en: YaST2
    Initializing ...
cs: YaST
    Inicializuje ...

en: Selection
cs: Výběr

note: dummy message, which will be used in the future, but have to be translated into other languages.
en: Dialing....
cs: Vytáčení...

en: Hang up....
cs: Zavěšení...

en: Could not dial to the Internet. Check your settings.
cs: Nelze vytvořit vytáčené spojení na Internet. Zkontrolujte prosím nastavení.

en: Could not dial to the Internet. Connect manually.
cs: Nelze vytvořit vytáčené spojení na Internet. Připojte se prosím manuálně.

en: Error occured while closing the connection to the Internet.
cs: Nastala chyba při ukončení připojení k Internetu.

en: Do not show this message again.
cs: Tuto zprávu již příště nezobrazovat.

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Install
cs: Instalovat:

en: The package "%1" is not a SuSE package.
    Install anyway?
cs: Balík "%1" nepochází od SUSE.
    Má se přesto instalovat?

en: There is no connection to the Internet. Trying to connect.
cs: Není spojení na Internet. Pokouším se připojit.

en: Cannot check the packages because no GPG configuration
    or key has been found. SuSE cannot guarantee that the
    packages were created by SuSE.
cs: Nelze zkontrolovat balíčky, protože nebyla nalezena
    konfigurace GPG ani příslušné klíče. SUSE nemůže zaručit
    autenticitu těchto balíčků.

en: YOU Automatic Mode Setup
cs: Nastavení automatického režimu YOU

en: Automatic update is executed by a daily cronjob. 
    A network connection must be available when
    the update takes place.
cs: Automatická aktualizace je spouštěna pomocí každodenní
    úlohy programu cron. V době, kdy probíhá aktualizace,
    musí být dostupné síťové připojení.

en: Enable Automatic Update
cs: Povolit automatickou aktualizaci

en: Time when update is performed:
cs: Čas pro spuštění aktualizace:

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: No details available.
cs: Detaily nejsou dostupné.

en: &Details <<
cs: &Detaily <<

en: &Details >>
cs: &Detaily >>

en: Error
cs: Chyba

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Skip Patch
cs: Přeskočit novinku

en: Skip All
cs: Přeskočit vše

en: Abort Update
cs: Přerušit aktualizaci

en: Warning
cs: Varování

note: Warning text for aborting the update before a patch is installed
en: If you abort the installation now, no patch will be installed.
    Your installation will remain untouched.
cs: Přerušíte-li nyní instalaci, novinky se nenainstalují.
    Vaše instalace zůstane nedotčena.

note: Warning text for aborting if some patches are installed, some not
en: Patch download and installation in progress.
    If you abort the installation now, the update is incomplete.
    Repeat the update, including the download, if desired.
cs: Probíhá stahování novinek a instalace.
    Pokud ji nyní přerušíte, aktualizace bude nekompletní.
    Pokud chcete, zopakujte aktualizaci (včetně stažení).

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
cs: Pokud nyní přerušíte instalaci,
    alespoň jedna novinka se nenainstalovala správně.
    Bude potřeba aktualizovat znovu.

note: Warning text for aborting an installation without running SuSEconfig
en: If you abort the installation now, SuSEconfig will
    not be run. The patches have been installed
    correctly, but without running SuSEconfig
    some of them might not work as expected.
cs: Pokud nyní přerušíte instalaci, SuSEconfig nebude
    spuštěn. Novinky byly úspěšně nainstalovány, ale
    bez spuštění SuSEconfigu některé z nich nemusejí
    správně fungovat.

note: Confirm user request to abort installation
en: Really abort YaST Online Update?
cs: Skutečně přerušit YaST Online aktualizaci?

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
cs: &Přerušit aktualizaci

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
cs: P&okračovat v aktualizaci

en: <b>Patch:</b> %1<br>
cs: <b>Novinka:</b> %1<br>

en: <b>Summary:</b> %1<br>
cs: <b>Souhrn:</b> %1<br>

en: <b>Packages:</b>
cs: <b>Balíky:</b>

en: Patch &Details <<
cs: &Detaily k novince <<

en: Patch &Details >>
cs: &Detaily k novince >>

en: Install Patch
cs: Instalovat novinku

en: Progress Log
cs: Záznam o průběhu

en: Patch Progress
cs: Průběh novinek

en: Total Progress
cs: Celkový průběh

en: &Remove Source Packages after Update
cs: Po aktualizaci odst&ranit zdroje balíků

en: <p>After connecting to the SuSE update server,
    YaST2 will download all selected patches.
    This could take some time. Download details are shown in the log window.</p>
cs: <p>Po připojení k serveru SUSE stáhne YaST všechny dostupné novinky.
    Může to trvat déle. Detaily jsou zobrazeny v okně se záznamem.</p>

en: <p>When the download has finished successfully, the
    patches will be installed. The progress is shown in the log window. If there
    are special messages associated with patches, they will be shown in an
    extra dialog when the patch is being installed.</p>
cs: <p>Poté, co je stažení úspěšně dokončeno, se nainstalují
    novinky. Průběh je zobrazován v okně se zprávami. Pokud se objeví
    extra zprávy spojené s novinkami, budou zobrazeny v samostatném
    dialogu během instalace novinky.</p>

en: <p>After patches are installed, the downloaded
    data is no longer needed. To delete this data, activate 
    <b>Remove Source Packages after Update</b>.</p>
cs: <p>Po instalaci novinek nejsou již stažená data potřebná.
    Pokud je chcete smazat, aktivujte volbu <b>Po aktualizaci
    odstranit zdroje balíků</b>.</p>

note: using SetContents (define in online_update.ycp)
en: Patch Download and Installation
cs: Stáhnutí a instalace novinky

en: Patch processing failed.
cs: Proces opravy selhal.

en: &Username:
cs: &Uživ. jméno

en: Authentication Data
cs: Autentizační data

en: &Password:
cs: &Heslo:

en: &Keep Authentication Data
cs: &Získat autentizační data

en: &Clear Inputs
cs: &Vyčistit výstup

en: Retrieving information about new updates...
cs: Kontrolují se informace o nových opravách...

en: Authorization
cs: Autorizace

en: Enter the registration data.
cs: Zadejte registrační údaje.

en: User-Defined Location
cs: Uživatelem definované umístění

en: Initializing for CD update...
cs: Inicializace pro aktualizaci z CD...

en: Getting a list of mirror servers...
cs: Získává se seznam zrcadlících serverů...

en: There was no update executed up to now.
cs: Dosud nebyla spuštěna žádná aktualizace.

en: Last successful update was performed less than one day ago.
cs: Poslední úspěšná aktualizace byla provedena před méně než jedním dnem.

en: Last successful update was performed %1 day ago. | Last successful update was performed %1 days ago.
cs[0]: Poslední úspěšná aktualizace proběhla včera.
cs[1]: Poslední úspěšná aktualizace proběhla před %1 dny.
cs[2]: Poslední úspěšná aktualizace proběhla včera.

en: System &Information
cs: &Informace o systému

en: Product: %1
cs: Produkt: %1

en: Version: %1
cs: Verze: %1

en: Base Architecture: %1
cs: Základní architektura: %1

en: Update Configuration
cs: Aktualizace konfigurace

en: &Installation source
cs: Zdroj pro &instalaci

en: Location
cs: Umístění

en: New Server...
cs: Nový server...

en: Edit Server...
cs: Editovat server...

en: &Manually Select Patches
cs: &Ruční výběr novinek

en: &Reload All Patches from Server
cs: Znovu načíst novinky ze se&rveru

en: &Configure Fully Automatic Update...
cs: Konfigurovat plně automati&ckou aktualizaci...

note: helptext dialog online update start screen
en: <p>YaST Online Update (YOU) is the easy way to get all recommended
    patches and security fixes from a SuSE update server.
    </p>
cs: <p>Online aktualizace SUSE je snadnou cestou,
    jak získat všechny doporučené novinky a bezpečnostní novinky
    ze serveru SUSE.
    </p>

en: <p>
    If <b>Manually Select Patches</b> is checked, all available patches will be shown
    from which to select the patches to install.<br>
    If <b>Reload All Patches from Server</b> is checked, all patches will be fetched
    from the server even when they already are locally available from a previous
    download.
    </p>
cs: <p>
    Pokud je zaškrtnuto políčko <b>Ruční výběr novinek</b>, všechny dostupné
    novinky budou zobrazeny spolu s možností výběru, které se mají instalovat.<br>
    Pokud je zaškrtnuto políčko <b>Znovu načíst novinky ze serveru</b>, všechny
    novinky budou staženy ze serveru i přesto, že už mohou být dostupné z předchozí
    aktualizace.
    </p>

en: <p>After clicking <b>New Server</b>, select a local
    installation source instead of an FTP or HTTP server or select
    another FTP or HTTP server. Click <b>Edit Server</b> to edit the location of the
    selected server.</p>
cs: <p>Po kliknutí na tlačítko <b>Nový server</b> můžete místo
    lokálního instalačního zdroje, nebo zvolit FTP nebo HTTP server.
    Klinutím na <b>Editovat server</b> můžete editovat adresu
    zvoleného serveru.</p>

en: <p>Clicking <b>Configure Fully Automatic Update</b>
    opens a dialog in which to configure YOU to check for updates once a day
    and automatically download and install updates when new ones are available
    without the need of user interaction.</p>
cs: <p>Kliknutím na položku <b>Konfigurovat plně automatickou aktualizaci</b>
    se otevře dialog, ve kterém můžete nastavit YOU, aby kontroloval aktualizace
    každý den, automaticky je stáhnul a nainstaloval bez nutnosti zásahu uživatele.
    </p>

en: Welcome to YaST Online Update
cs: Vítá vás YaST Online Update

en: Login failed. Check that you have provided
    the correct user name and password.
cs: Přihlášení selhalo. Zkontrolujte, zda jste
    zadali platné uživatelské jméno a heslo.

en: Initialization failed. Check that
    you have inserted the correct CD.
cs: Inicializace selhala. Zkontrolujte prosím,
    že jste vložili správné CD.

en: Initialization failed. Try again.
    If failure continues, choose
    another SuSE FTP/HTTP server.
cs: Inicializace selhala - pokuste se prosím znovu.
    Pokud problém potrvá, zvolte prosím
    jiný FTP/HTTP server SUSE.

en: Signature check for patch info files failed.
    Cannot load patch information.
cs: Kontrola podpisů souborů s novinkami selhala.
    Nelze načíst informace o novinkách.

en: URL is invalid.
cs: Neplatné URL.

en: Patch information retrieval failed.
cs: Stažení informací o novinkách selhalo.

en: Time of Scheduled Online Update?
cs: Čas spuštění Online Updatu?

en: &Code:
cs: &Kód:
