YaST2 (online_update) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: YaST2
    Initializing ...
ca: YaST2
    Inicialitzant ...

en: Hang up....
ca: Penjant...

en: Do not show this message again.
ca: No tornis a mostrar aquest missatge.

en: Skip
ca: Omet

en: Continue
ca: Continua

en: Install
ca: Instal·la

en: Try again
ca: Prova-ho altre cop

en: Warning
ca: Atenció

note: Warning text for aborting an installation during the install process
en: If you abort the installation now,
    at least one patch is not installed correctly.
    You will need to do the update again.
ca: Si avorteu ara la instal·lació,
    almenys un dels pedaços no estarà correctament instal·lat.
    Haureu de tornar a fer l'actualització un altre cop.

note: Button that will really abort the installation
en: &Abort Update
ca: &Avorta l'Actualització

note: Button that will continue with the installation
en: &Continue Update
ca: &Continua l'Actualització

en: &Password:
ca: Contrasen&ya:
