tomboy - en to uk translation catalogue (131 entries)

en: Default Plugins
uk: Типові модулі

en: Directory containing system-installed Plugins
uk: Каталог містить загальносистемні модулі

en: Accessories
uk: Приладдя

en: Simple and easy to use note-taking
uk: Проста та зручна для створення приміток

en: Tomboy Applet Factory
uk: Фабрика аплетів Tomboy

en: Tomboy Notes
uk: Примітки Tomboy

en: _About Tomboy...
uk: _Про програму Tomboy

en: _Open Plugins Folder
uk: _Відкрити теку модулів

en: _Preferences...
uk: П_араметри...

en: Note-taker
uk: Примітка

en: Quick and handy note-taker
uk: Швидка та корисна програма приміток

en: Create a new Note
uk: Створити нову примітку

en: Custom Font Face
uk: Інший шрифт

en: Enable WikiWord highlighting
uk: Ввімкнути підсвічення WikiWord

en: Enable custom font
uk: Використовувати інший шрифт

en: Enable global keybindings
uk: Увімкнути глобальні комбінацій клавіш

en: Enable spellchecking
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкніть цей параметр для підсвічення слів ЯкіВиглядаютьЯкОце. Клацання на слові створить примітку з цією назвою.

en: HTML Export Last Directory
uk: Останній каталог експорту в HTML

en: HTML Export Linked Notes
uk: Пов'язані примітки експорту в HTML

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
uk: Якщо встановлено enable_custom_font, для відображення приміток буде використовуватись шрифт з вказаною тут назвою.

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
uk: Якщо встановлено, неправильно написані слова будуть підкреслюватись червоним, а при клацанні правою кнопкою показуватимуться коректні варіанти заміни.

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
uk: Якщо встановлено, діятимуть глобальні комбінації клавіш стільниці визначені у /apps/tomboy/global_keybindings, що дозволяє користуватись діями Tomboy з будь-якої програми.

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
uk: Якщо встановлено, для відображення приміток буде використовуватись визначена у custom_font_face назва шрифту. У іншому випадку, буде використовуватись типовий шрифт стільниці.

en: Open Recent Changes
uk: Відкрити недавні зміни

en: Open Search Dialog
uk: Відкрити діалог пошуку

en: Open Start Here
uk: Відкрити "Починати тут"

en: Show applet menu
uk: Показати меню аплета

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для створення та відображення нової примітки. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання примітки "Починати тут". У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання діалогу пошуку. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання діалогу "Останні зміни". У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Глобальна комбінація клавіш для відкривання меню аплету Tomboy. У вигляді: "&lt;Control&gt;a" чи "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". Аналізатор досить гнучкий та допускає нижній чи верхній регістр, та такі скорочення як "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо значенням параметру встановите спеціальний рядок "disabled", тоді для цієї дії не буде комбінації клавіш.

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
uk: Останній каталог куди експортувалась примітка використовуючи модуль Експорт у HTML.

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
uk: Останнє значення поля відмітки "Експорту пов'язаних вузлів" у модулі Експорт у HTML.

en: Print
uk: Друк

en: Preparing pages...
uk: Підготування сторінок...

en: Rendering page %d of %d...
uk: Візуалізація сторінки %d з %d...

en: Printing page %d of %d...
uk: Друк сторінки %d з %d...

en: Print preview
uk: Попередній перегляд

en: Page %N of %Q
uk: Сторінка %N з %Q

en: %A %D, %I:%M %p
uk: %A %D, %H:%M

en: _About Tomboy
uk: _Про програму Tomboy

en: _Quit
uk: Ви_йти

note: Open the Start Here note
en: Start Here
uk: Починати тут

en: Welcome to Tomboy!
uk: Ласкаво просимо у Tomboy!

en: Use this page as a Start Page for organizing your notes and keeping unorganized ideas around.
uk: Використовуйте цю сторінку як початкову сторінку для впорядкування приміток та зберігання невпорядкованих ідей.

en: New Note {0}
uk: Нова примітка {0}

en: Describe your new note here.
uk: Опишіть тут вашу примітку.

en: Really delete this note?
uk: Дійсно видалити цю примітку?

en: If you delete a note it is permanently lost.
uk: Якщо ви видалите примітку, її буде остаточно втрачено.

en: _Link to New Note
uk: _Послатися на нову примітку

en: Te_xt
uk: Те_кст

en: _Search
uk: З_найти

en: Clos_e All Notes
uk: Закрити _усі примітки

en: _Close
uk: _Закрити

en: Search
uk: Пошук

en: Search your notes
uk: Пошук приміток

en: Link
uk: Посилання

en: Link selected text to a new note
uk: Прив'язати виділений текст до нової примітки

en: _Text
uk: _Текст

en: Set properties of text
uk: Встановити властивості тексту

en: _Plugins
uk: _Модулі

en: Run Plugin actions
uk: Запустити дії над модулями

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete this note
uk: Видалити цю примітку

en: _Search...
uk: З_найти...

en: Find _Next
uk: Знайти _наступний

en: Find _Previous
uk: Знайти _попередній

en: _Bold
uk: Напів_жирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Strikeout
uk: З_акреслений

en: _Highlight
uk: _Підсвічений

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: _Normal
uk: _Звичайний

en: Hu_ge
uk: В_еличезний

en: _Large
uk: _Великий

en: S_mall
uk: _Маленький

en: Tomboy Preferences
uk: Параметри Tomboy

en: Editing
uk: Редагування

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

note: Spellchecking...
en: _Spellcheck While Typing
uk: _Перевірка орфографії при наборі

en: Misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
uk: Некоректні слова будуть підкреслені червоним, а при клацанні правою кнопкою будуть показані коректні варіанти заміни.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
uk: Підсвічувати _WikiWords

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
uk: Увімкнути цей параметр для підсвічення слів <b>ЯкіВиглядаютьЯкОце</b>. Клацання на слові призведе до створення примітки з цією назвою.

note: Custom font...
en: Use Custom _Font
uk: Використовувати інший _шрифт

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
uk: Сприймати _комбінації клавіш

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
uk: Комбінації клавіш дозволяють швидко мати доступ до приміток з будь-якого місця. Приклади комбінацій клавіш: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
uk: Показувати _меню приміток

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
uk: Відкрити "_Починати тут"

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
uk: Створити _нову примітку

note: Search dialog keybinding...
en: S_earch notes
uk: З_найти примітку

en: Choose Note Font
uk: Вибрати шрифт примітки

en: Recent Changes
uk: Недавні зміни

en: <b>Recent Changes</b> lists your notes in the order they were last changed.  Double click to open a note.
uk: У списку <b>Недавні зміни</b> перелічені примітки у порядку їх останньої зміни. Для відкривання примітки двічі клацніть на ній.

en: Last Changed
uk: Востаннє змінено

en: Today, {0}
uk: Сьогодні, {0}

en: Yesterday, {0}
uk: Вчора, {0}

en: {0} days ago, {1}
uk: {0} днів тому, {1}

en: MMMM d, h:mm tt
uk: d MMMM, h:mm tt

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
uk: d MMMM yyyy, h:mm tt

en: Search All Notes
uk: Пошук в усіх примітках

en: Search Note
uk: Пошук у примітці

en: _Find:
uk: З_найти:

en: Search _All Notes
uk: Шукати в _усіх примітках

en: Case _Sensitive
uk: Збігається _регістр

en: _Previous
uk: _Попередній

en: Search _Results
uk: _Результати пошуку

en: ({0} match) | ({0} matches)
uk[0]: ({0} відповідність)
uk[1]: ({0} відповідності)
uk[2]: ({0} відповідностей)

note: title
en: No notes found
uk: Не знайдено приміток

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright (C) 2004, 2005 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>
uk: Tomboy: Проста програма створення приміток.
    Авторські права (C) 2004, 2005 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>

en: Usage:
      --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
uk: Використання:
      --new-note			Створити та відобразити нову примітку.
      --new-note [заголовок]		Створити та відобразити нову примітку з заголовком.
      --open-note [заголовок/url]	Відобразити існуючу примітку з відповідним заголовком.
      --start-here			Відкрити примітку 'Починати тут'.
      --highlight-search [текст]	Знайти підсвічений текст у відкритій примітці.
      --version			Вивести інформацію про версію.
      --help			Вивести це повідомлення використання.

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
    
    D-BUS remote control disabled.
uk: Використання:
      --version			Вивести інформацію про версію.
      --help			Вивести це повідомлення про використання.
    
    Дистанційне керування через D-BUS вимкнено.

en: Version {0}
uk: Версія {0}

en: Tomboy: unsupported option '{0}'
    Try 'tomboy --help' for more information.
    D-BUS remote control disabled.
uk: Tomboy: непідтримуваний параметр '{0}'
    Спробуйте 'tomboy --help' для докладнішої інформації.
    Дистанційне керування через D-BUS вимкнено.

en: Create _New Note
uk: Створити _нову примітку

en: _Recent Changes
uk: _Недавні зміни

en: _Search Notes...
uk: З_найти примітки...

en:  (new)
uk:  (нова)

en: Copyright © 2004, 2005 Alex Graveley
uk: Авторські права © 2004, 2005 Alex Graveley

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
uk: Проста програма створення приміток.

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
uk: dddd, d MMMM, h:mm tt

en: (Untitled {0})
uk: (Без заголовка {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
uk: Примітка із заголовком <b>{0}</b> вже існує. Перш ніж продовжити виберіть для неї іншу назву.

en: Note title taken
uk: Взято заголовок примітки

en: Cannot open location
uk: Не вдається відкрити адресу

en: _Copy Link Address
uk: _Копіювати адресу посилання

en: _Open Link
uk: _Відкрити посилання

en: Export to HTML
uk: Експортувати в HTML

en: Destination for HTML Export
uk: Призначено для експорту в HTML

en: Export linked notes
uk: Експорт пов'язаних приміток
