pam_unix2 - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Could not determine hostname.
pl: Nie można ustalić nazwy komputera.

en: RPC Secure Password:
pl: Hasło Secure RPC:

en: Cannot find secret key for %s.
pl: Nie można znaleźć klucza prywatnego dla %s.

en: Can't find %s's secret key
pl: Nie można znaleźć klucza prywatnego %s

en: Could not get public key for %s.
pl: Nie można uzyskać klucza publicznego dla %s.

en: Could not determine the NIS+ root server.
pl: Nie można ustalić głównego serwera NIS+.

en: Could not create conversion key.
pl: Nie można utworzyć klucza konwersji.

en: DES encryption failure
pl: Nieudane szyfrowanie DES

en: rpc.nispasswd not running on %s
pl: rpc.nispasswd nie działa na %s

en: ERROR: Password incorrect. Try again
pl: BŁĄD: Hasło nieprawidłowe. Proszę spróbować jeszcze raz.

en: ERROR: %s
           Password not changed
pl: BŁĄD: %s
           Hasło niezmienione

en: DES decryption failure.
pl: Odszyfrowanie DES nie powiodło się.

en: ERROR: %s
           password not changed
pl: BŁĄD: %s
           hasło niezmienione

en: ERROR: Only partial success.
pl: BŁĄD: Sukces częściowy.

en: 	Password: %s
pl: 	Hasło: %s

en: 	Shell: %s
pl: 	Powłoka: %s

en: 	Secret Key: %s
pl: 	Klucz prywatny: %s

en: ERROR: Unknown error.
pl: BŁĄD: Nieznany błąd.

en: NIS+ password information changed for %s
    NIS+ credential information changed for %s
pl: Zmienione informacje passwd NIS+ dla %s
    Zmienione informacje uwierzytelniające NIS+  dla %s

en: Password information update failed.
pl: Aktualizacja informacji passwd nie powiodła się.

en: The NIS+ credential information for %s will not be changed.
pl: Informacje uwierzytelniające NIS+ dla %s nie będą zmienione.

en: User %s must do the following to update credential information:
pl: Aby zaktualizować informacje uwierzytelniające, użytkownik %s musi wykonać następujące czynności:

en: Use NEW password for login and OLD password for keylogin.
pl: Użyć NOWEGO hasła do zalogowania i STAREGO hasła w keylogin.

en: Use "chkey -p" to reencrypt the credentials with the
pl: Użyć "chkey -p" do ponownego zaszyfrowania uwierzytelnień z użyciem

en: new login passwd.
pl: nowego loginu passwd.

en: The user must keylogin explicitly after next login.
pl: Użytkownik musi jawnie użyć keylogin po następnym logowaniu.

en: NIS+ passwd table not found: %s
pl: Tabela passwd NIS+ nieodnaleziona: %s

en: User not found in NIS+ table.
pl: Nie znaleziono użytkownika w tabeli NIS+.

en: Password:
pl: Hasło:

en: Your password has expired. Choose a new password.
pl: Hasło jest przeterminowane. Proszę podać nowe.

en: Password change requested. Choose a new password.
pl: Zażądano zmiany hasła. Proszę podać nowe.

en: Your password will expire in %ld days.
pl: Hasło wygaśnie za %ld dni.

en: Your password will expire tomorrow.
pl: Hasło wygaśnie jutro.

en: Your password will expire within 24 hours.
pl: Hasło wygaśnie w ciągu 24 godzin.

en: Permissions on the password database may be too restrictive.
pl: Uprawnienia dotyczące bazę haseł mogą być zbyt restrykcyjne.

en: Less then %d weeks since the last change.
pl: Mniej niż %d tygodni od ostatniej zmiany.

en: Less then %d days since the last change.
pl: Mniej niż %d dni od ostatniej zmiany.

en: You can only change local passwords.
pl: Można zmieniać tylko lokalne hasła.

en: Password change aborted.
pl: Zmiana hasła przerwana.

en: Passwords do not match.
pl: Hasła nie zgadzają się.

en: Error: Password NOT changed.
pl: Błąd: Hasło NIE zostało zmienione.

en: Password changed.
pl: Hasło zmienione.

en: Cannot find the master ypserver: %s
pl: Nie można znaleźć głównego serwera ypserver: %s

en: yppasswdd not running on NIS master %s
pl: yppasswdd nie działa na głównym serwerze NIS %s

en: yppasswd daemon running on illegal port.
pl: Demon yppasswd działa na nielegalnym porcie.

en: Cannot open %s for reading: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s do odczytu: %s

en: Unable to obtain entropy from %s
pl: Nie można uzyskać entropii z %s

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
pl: Nie można wygenerować wartości salt. Proszę sprawdzić ustawienia szyfrowania.

en: Cannot create salt for standard crypt
pl: Nie można utworzyć wartości salt. Proszę sprawdzić ustawienia szyfrowania.

en: Cannot create salt for MD5 crypt
pl: Nie można utworzyć wartości salt dla szyfrowania MD5

en: Cannot create salt for bigcrypt
pl: Nie można utworzyć wartości salt dla bigcrypt

en: No support for bigcrypt included
pl: Brak obsługi bigcrypt

en: Cannot create salt for blowfish crypt
pl: Nie można utworzyć wartości salt dla szyfrowania blowfish

en: No support for blowfish included
pl: Brak obsługi blowfish

en: crypt_r() returns NULL pointer
pl: crypt_r() zwraca wskaźnik NULL

en: Cannot lock password file: already locked.
pl: Nie można zablokować pliku passwd: już jest zablokowany.

en: Cannot open %s: %m
pl: Nie można otworzyć %s: %m

en: Cannot stat %s: %m
pl: Brak dostępu do do %s: %m

en: Cannot create temp file (%s): %m
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego (%s): %m

en: Error while writing new shadow file: %m
pl: Błąd podczas zapisu nowego pliku shadow: %m

en: Error while closing old shadow file: %m
pl: Błąd podczas zamykania starego pliku shadow: %m

en: Error while closing temporary shadow file: %m
pl: Błąd podczas zamykania tymczasowego pliku shadow: %m

en: Error while writing new password file: %m
pl: Błąd podczas zapisu nowego pliku passwd: %m

en: Error while closing old password file: %m
pl: Błąd podczas zamykania starego pliku passwd: %m

en: Error while closing temporary password file: %m
pl: Błąd podczas zamykania tymczasowego pliku passwd: %m

en: Changing NIS password for %s on %s.
pl: Zmiana hasła NIS dla %s na %s.

en: Error while changing the NIS password.
pl: Błąd podczas zmiany hasła NIS.

en: Error while changing the NIS+ password.
pl: Błąd podczas zmiany hasła NIS+.
