pam_unix2 - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Could not determine hostname.
nl: Kan de hostnaam niet bepalen.

en: RPC Secure Password:
nl: RPC-beveiligd wachtwoord:

en: Cannot find secret key for %s.
nl: Geheime sleutel voor %s is niet gevonden.

en: Can't find %s's secret key
nl: Kan geheime sleutel van %s niet vinden

en: Could not get public key for %s.
nl: Kon geen publieke sleutel verkrijgen voor %s.

en: Could not determine the NIS+ root server.
nl: Kon de NIS+ rootserver niet bepalen.

en: Could not create conversion key.
nl: Kon geen conversatiesleutel aanmaken.

en: DES encryption failure
nl: Fout bij DES-versleuteling

en: rpc.nispasswd not running on %s
nl: rpc.nispasswd draait niet op %s

en: ERROR: Password incorrect. Try again
nl: FOUT: onjuist wachtwoord. Probeer het opnieuw

en: ERROR: %s
           Password not changed
nl: FOUT: %s
          Wachtwoord is niet gewijzigd

en: DES decryption failure.
nl: Fout bij DES-ontcijfering.

en: ERROR: %s
           password not changed
nl: FOUT: %s
          wachtwoord is niet gewijzigd

en: ERROR: Only partial success.
nl: FOUT: slechts gedeeltelijk succesvol.

en: 	Password: %s
nl: 	Wachtwoord: %s

en: 	gecos: %s
nl: 	GECOS: %s

en: 	Secret Key: %s
nl: 	Geheime sleutel: %s

en: ERROR: Unknown error.
nl: FOUT: onbekende fout.

en: NIS+ password information changed for %s
    NIS+ credential information changed for %s
nl: NIS+ wachtwoordinformation gewijzigd voor %s
    NIS+ credentie-informatie gewijzigd for %s

en: Password information update failed.
nl: Bijwerken van wachtwoordinformatie is mislukt.

en: The NIS+ credential information for %s will not be changed.
nl: De NIS+ credentie-informatie voor %s zal niet worden gewijzigd.

en: User %s must do the following to update credential information:
nl: Gebruiker %s moet het volgende doen om zijn credentie-informatie bij te werken:

en: Use NEW password for login and OLD password for keylogin.
nl: Gebruik NIEUW wachtword voor aanmelden, en OUD wachtwoord voor sleutelaanmelding.

en: Use "chkey -p" to reencrypt the credentials with the
nl: Gebruik "chkey -p" om de credenties opnieuw te versleutelen met de

en: new login passwd.
nl: nieuw aanmeldwachtwoord.

en: The user must keylogin explicitly after next login.
nl: De gebruiker moet expliciet keylogin gebruiken na de volgende login.

en: NIS+ passwd table not found: %s
nl: NIS+-wachtwoordentabel niet gevonden: %s

en: User not found in NIS+ table.
nl: Gebruiker niet gevonden in NIS+-tabel.

en: Your password has expired. Choose a new password.
nl: Uw wachtwoord is verlopen. Kies een nieuw wachtwoord.

en: Password change requested. Choose a new password.
nl: Wachtwoordwijziging verzocht. Kies een nieuw wachtwoord.

en: Your password will expire in %ld days.
nl: Uw wachtwoord verloopt over %ld dagen.

en: Your password will expire tomorrow.
nl: Uw wachtwoord verloopt morgen.

en: Your password will expire within 24 hours.
nl: U wachtwoord verloopt binnen 24 uur.

en: Less then %d weeks since the last change.
nl: Minder dan %d sinds de laatste wijziging.

en: Less then %d days since the last change.
nl: Minder dan %d dagen sinds de laatste wijziging.

en: You can only change local passwords.
nl: U kunt alleen lokale wachtwoorden wijzigen.

en: Password change aborted.
nl: Wijzigen van wachtwoorden afgebroken.

en: Passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Error: Password NOT changed.
nl: FOUT: wachtwoord NIET gewijzigd.

en: Password changed.
nl: Wachtwoord gewijzigd.

en: Cannot find the master ypserver: %s
nl: Kan de master YP-server niet vinden: %s

en: yppasswdd not running on NIS master %s
nl: yppasswdd draait niet op NIS-master %s

en: yppasswd daemon running on illegal port.
nl: yppasswd-daemon draait op een illegale poort.

en: Cannot open %s for reading: %s
nl: Kan %s niet als lezen openen: %s

en: Unable to obtain entropy from %s
nl: Kan geen entropie ophalen van %s

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
nl: Kan geen 'salt' genereren. Controleer uw crypt-instellingen.

en: Cannot create salt for standard crypt
nl: Kan geen 'salt' aanmaken voor standaard crypt

en: Cannot create salt for MD5 crypt
nl: Kan geen 'salt' aanmaken voor MD5-crypt

en: Cannot create salt for bigcrypt
nl: Kan geen 'salt' aanmaken voor bigcrypt

en: No support for bigcrypt included
nl: Geen ondersteuning voor bigcrypt aanwezig

en: Cannot create salt for blowfish crypt
nl: Kan geen 'salt' aanmaken voor blowfish crypt

en: No support for blowfish included
nl: Geen ondersteuning voor blowfish crypt aanwezig

en: crypt_r() returns NULL pointer
nl: crypt_r() geeft NULL pointer

en: Cannot lock password file: already locked.
nl: Kan het passwd-bestand niet vergrendelen, deze is al vergrendeld.

en: Cannot open %s: %m
nl: Kan %s niet openen: %m

en: Cannot stat %s: %m
nl: Kan status niet ophalen voor %s: %m

en: Cannot create temp file (%s): %m
nl: Kan tijdelijk bestand (%s) niet aanmaken: %m

en: Error while writing new shadow file: %m
nl: Fout bij schrijven van nieuw shadow-bestand: %m

en: Error while closing old shadow file: %m
nl: Fout bij sluiten van nieuw shadow-bestand: %m

en: Error while closing temporary shadow file: %m
nl: Fout bij sluiten van tijdelijk shadow-bestand: %m

en: Error while writing new password file: %m
nl: Fout bij schrijven van nieuw passwd-bestand: %m

en: Error while closing old password file: %m
nl: Fout bij sluiten van oud passwd-bestand: %m

en: Error while closing temporary password file: %m
nl: Fout bij sluiten van tijdelijk passwd-bestand: %m

en: Changing NIS password for %s on %s.
nl: NIS-wachtwoord wijzigen voor %s op %s.

en: Error while changing the NIS password.
nl: Fout bij wijzigen van NIS-wachtwoord.

en: Error while changing the NIS+ password.
nl: Fout bij wijzigen van NIS+-wachtwoord.
