pam_unix2.hu - en to hu translation catalogue (68 entries)

en: Could not determine hostname.
hu: A gépnév nem állapítható meg.

en: RPC Secure Password:
hu: RPC biztonságos jelszó:

en: Cannot find secret key for %s.
hu: Nem található %s titkos kulcsa.

en: Can't find %s's secret key
hu: Nem található %s titkos kulcsa.

en: Could not get public key for %s.
hu: Nem található %s nyilvános kulcsa.

en: Could not determine the NIS+ root server.
hu: Nem állapítható meg a NIS+ gyökérkiszolgáló.

en: Could not create conversion key.
hu: Az átalakítási kulcs nem hozható létre.

en: DES encryption failure
hu: DES titkosítási hiba

en: rpc.nispasswd not running on %s
hu: Az rpc.nispasswd nem fut %s alatt

en: ERROR: Password incorrect. Try again
hu: HIBA: A jelszó érvénytelen. Próbálkozzon újra

en: ERROR: %s
           Password not changed
hu: HIBA: %s
           A jelszó nem módosult

en: DES decryption failure.
hu: DES visszafejtési hiba.

en: ERROR: %s
           password not changed
hu: HIBA: %s
           A jelszó nem módosult

en: ERROR: Only partial success.
hu: HIBA: Csak részleges siker.

en: 	Password: %s
hu: 	Jelszó: %s

en: 	Shell: %s
hu: 	Parancsértelmező: %s

en: 	Secret Key: %s
hu: 	Titkos kulcs: %s

en: ERROR: Unknown error.
hu: HIBA: Ismeretlen hiba.

en: NIS+ password information changed for %s
    NIS+ credential information changed for %s
hu: %s NIS+ jelszóadatai módosításra kerültek
    %s NIS+ hitelesítési adatai módosításra kerültek

en: Password information update failed.
hu: A jelszóadatok frissítése meghiúsult.

en: The NIS+ credential information for %s will not be changed.
hu: %s NIS+ hitelesítési adatai nem kerülnek módosításra.

en: User %s must do the following to update credential information:
hu: A(z) %s felhasználónak a következőket kell tennie a hitelesítési adatok frissítéséhez:

en: Use NEW password for login and OLD password for keylogin.
hu: Az ÚJ jelszót kell használni a bejelentkezéshez és a RÉGI jelszót a keylogin-hez.

en: Use "chkey -p" to reencrypt the credentials with the
hu: A "chkey -p" paranccsal lehet újratitkosítani a hitelesítési adatokat az

en: new login passwd.
hu: új bejelentkezési jelszóval.

en: The user must keylogin explicitly after next login.
hu: A felhasználónak külön kell keylogint végrehajtania a következő bejelentkezés után.

en: NIS+ passwd table not found: %s
hu: A NIS+ jelszótábla nem található: %s

en: User not found in NIS+ table.
hu: A felhasználó nem található a NIS+ táblában.

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Your password has expired. Choose a new password.
hu: A jelszó lejárt. Válasszon másik jelszót.

en: Password change requested. Choose a new password.
hu: Jelszómódosítás kérése történt. Válasszon másik jelszót.

en: Your password will expire in %ld days.
hu: A jelszó %ld napon belül le fog járni.

en: Your password will expire tomorrow.
hu: A jelszó holnap le fog járni.

en: Your password will expire within 24 hours.
hu: A jelszó 24 órán belül le fog járni.

en: Permissions on the password database may be too restrictive.
hu: A jogosultásgok a jelszóadatbázishoz túlságosan korlátozottak.

en: Less then %d weeks since the last change.
hu: Kevesebb mint %d hét telt el a legutolsó módosítás óta.

en: Less then %d days since the last change.
hu: Kevesebb mint %d nap telt el a legutolsó módosítás óta.

en: You can only change local passwords.
hu: Csak a helyi jelszavakat módosíthatja.

en: Password change aborted.
hu: Jelszóváltás megszakítva.

en: Passwords do not match.
hu: A jelszavak nem egyeznek.

en: Error: Password NOT changed.
hu: Hiba: a jelszó NEM lett megváltoztatva.

en: Password changed.
hu: A jelszó megváltoztatásra került.

en: Cannot find the master ypserver: %s
hu: Nem található az elsődleges ypserver: %s

en: yppasswdd not running on NIS master %s
hu: Az yppasswdd nem fut a(z) %s elsődleges NIS-kiszolgálón

en: yppasswd daemon running on illegal port.
hu: Az yppasswd démon érvénytelen porton fut.

en: Cannot open %s for reading: %s
hu: %s nem nyitható meg olvasásra: %s

en: Unable to obtain entropy from %s
hu: %s entrópiája nem kérhető le

en: Unable to generate a salt. Check your crypt settings.
hu: Nem állítható elő só. Ellenőrizze a titkosítási beállításokat.

en: Cannot create salt for standard crypt
hu: Nem állítható elő só a normál titkosításhoz

en: Cannot create salt for MD5 crypt
hu: Nem állítható elő só MD5 titkosításhoz

en: Cannot create salt for bigcrypt
hu: Nem állítható elő só bigcrypt titkosításhoz

en: No support for bigcrypt included
hu: Nincs bigcrypt támogatás

en: Cannot create salt for blowfish crypt
hu: Nem állítható elő só blowfish titkosításhoz

en: No support for blowfish included
hu: Nincs blowfish támogatás

en: crypt_r() returns NULL pointer
hu: A crypt_r() NULL mutatót adott vissza

en: Cannot lock password file: already locked.
hu: A jelszófájl nem zárolható: már zárolva van.

en: Cannot open %s: %m
hu: %s nem nyitható meg: %m

en: Cannot stat %s: %m
hu: %s nem érhető el: %m

en: Cannot create temp file (%s): %m
hu: Nem hozható létre az ideiglenes fájl (%s): %m

en: Error while writing new shadow file: %m
hu: Hiba az új shadow fájlba írás közben: %m

en: Error while closing old shadow file: %m
hu: Hiba a régi shadow fájl bezárása közben: %m

en: Error while closing temporary shadow file: %m
hu: Hiba az ideiglenes shadow fájl bezárása közben: %m

en: Error while writing new password file: %m
hu: Hiba az új shadow fájlba írás közben: %m

en: Error while closing old password file: %m
hu: Hiba a régi shadow fájl bezárása közben: %m

en: Error while closing temporary password file: %m
hu: Hiba az ideiglenes shadow fájl bezárása közben: %m

en: Changing NIS password for %s on %s.
hu: %s NIS jelszavának módosítása a(z) %s rendszeren.

en: Error while changing the NIS password.
hu: Hiba a NIS jelszó módosítása közben.

en: Error while changing the NIS+ password.
hu: Hiba a NIS+ jelszó módosítása közben.
