hal - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: External %s%s Drive
fi: Ulkoinen %s%s asema

en: %s%s Drive
fi: %s%s asema

en: External Floppy Drive
fi: Ulkoinen levykeasema

en: Floppy Drive
fi: Levykeasema

en: %s External Hard Drive
fi: %s ulkoinen kiintolevyasema

en: %s Hard Drive
fi: %s kiintolevy

en: External Hard Drive
fi: Ulkoinen kiintolevy

en: Hard Drive
fi: Kiintolevy

en: Drive
fi: Asema

en: Blank CD-R
fi: Tyhjä CD-R

en: Blank CD-RW
fi: Tyhjä CD-RW

en: Blank DVD-RAM
fi: Tyhjä DVD-RAM

en: Blank DVD-R
fi: Tyhjä DVD-R

en: Blank DVD-RW
fi: Tyhjä DVD-RW

en: Blank DVD+R
fi: Tyhjä DVD+R

en: Blank DVD+RW
fi: Tyhjä DVD+RW

en: Blank DVD+R Dual-Layer
fi: Tyhjä DVD+R Dual-Layer

en: %s Removable Media
fi: %s siirrettävä levy

en: %s Media
fi: %s levy

en: Device Manager
fi: Laitehallinta

en: <b>Vendor:</b>
fi: <b>Valmistaja:</b>

en: <b>Device:</b>
fi: <b>Laite:</b>

en: Device Name
fi: Laitteen nimi

en: <b>Bus Type:</b>
fi: <b>Väylän tyyppi:</b>

en: Status
fi: Tila

en: Bus Type
fi: Väylän tyyppi

en: <b>Device Type:</b>
fi: <b>Laitteen tyyppi:</b>

en: Device Type
fi: Laitteen tyyppi

en: Device Vendor
fi: Laitteen valmistaja

en: <b>Capabilities:</b>
fi: <b>Ominaisuudet:</b>

en: <b>Status:</b>
fi: <b>Tila:</b>

en: Device
fi: Laite

en: <b>Bandwidth:</b>
fi: <b>Kaistanleveys:</b>

en: <b>Product:</b>
fi: <b>Tuote:</b>

en: <b>Revision:</b>
fi: <b>Revisio:</b>

en: USB Version
fi: USB versio

en: USB Bandwidth
fi: USB kaistanleveys

en: Manufacturer ID
fi: Valmistajan ID

en: Product ID
fi: Tuote ID

en: Product Revision
fi: Tuotteen revisio

en: <b>USB Version:</b>
fi: <b>USB versio:</b>

en: <b>Power Usage:</b>
fi: <b>Virrankäyttö:</b>

en: <b>OEM Product:</b>
fi: <b>OEM tuote:</b>

en: <b>OEM Vendor:</b>
fi: <b>OEM myyjä:</b>

en: OEM Manufacturer ID
fi: OEM valmistajan ID

en: OEM Product ID
fi: OEM tuote ID

en: Advanced
fi: Lisäasetukset

en: Add an entry to fstab
fi: Lisää merkintä fstabiin

en: Remove an entry from fstab
fi: Poista merkintä fstabista

en: Remove all generated entries from fstab
fi: Poista kaikki generoidut merkinnät fstabista

en: Report detailed information about operation progress
fi: Raportoi yksityiskohtaiset tiedot toiminnon edistymisestä
